Optio

Progresīvās briļļu lēcas (dažādiem attālumiem)

Progresīvās lēcas tika radītas presbiopijas korekcijai. Presbiopija skar lielāko daļu cilvēku pēc 40 gadu vecuma un tās simptomi ir neskaidra redze tuvumā, slikta redze tumšākā vidē, acu nogurums un galvassāpes.

Progresīvās briļļu lēcas ir labākais risinājums, kad redzes korekcijai ir nepieciešama vairāk nekā viena recepte. Progresīvajām lēcās, ko reizēm sauc arī par multifokālajām lēcām, vienā lēcā ir apvienotas divas receptes, jums nav jānēsā divi dažādi briļļu pāri. Šajās lēcās apakšā ir tuvuma redzes optiskais stiprums, kas atbilst lasīšanas zonas stiprumam, un augšā tāluma redzes optiskais stiprums, kas atbilst tāluma zonas optiskajam stiprumam.

Ar progresīvajām brillēm jūs varat sēdēt parkā, lasīt grāmatu un reizē baudīt skatu tālumā. Jums nebūs nepieciešams nomainīt brilles. Ar progresīvajām brillēm Jūs varēsiet redzēt tuvu un tālu un caur pārejas zonu lēcas vidū skaidri redzēt arī vidējos skatīšanās attālumos, piemēram, skatoties uz automašīnas panelis un datora ekrānā.

Kādreiz populāras bija bifokālās briļļu lēcas ar skaidri izdalītām divām redzes zonām, bet šāds dizains mūsdienās praktiski vairs netiek izmantots, jo progresīvās lēcas ir piemērotas vairāk nekā diviem redzes attālumiem un nodrošina pakāpenisku mainīgu optisko stiprumu.

Progresīvajās lēcās, vienā lēcā ir vairāki redzes apgabali. Apgabala izmērs, kas nodrošina skaidru redzi, ir viens no galvenajiem progresīvo lēcu parametriem. Labākajā gadījumā redze būs skaidra gandrīz visos lēcas apgabalos. Īpaši šī atšķirība būs jūtama braucot ar auto, kad nepieciešama ātra un skaidra zonu nodalīšana, nepagriežot galvu. Jo modernāka ir lēca, jo mazāk mīksts fokuss tām būs lēcas sānos, kas nozīmē, ka tās labāk nodrošinās redzi, kas ir tuva dabiskajai redzei.

Tāpat kā citām briļļu lēcām arī progresīvajām lēcām ir iespējami daudzi uzlabojumi, piemēram, UV staru aizsardzība un dzidrinošie daudzslāņu pārklājumi. Izvēloties progresīvās lēcas, ir svarīgi zināt visus iespējamos labumus!

Mūsu veikalos ir pieejamas vairāku dizainu progresīvās lēcas - ir universālas progresīvās briļļu lēcas, ir progresīvās lēcas, kas speciāli paredzētas autovadītājiem, ir progresīvās lēcas, kuru dizains īpaši izstrādāts darbam ar datoru. Lēcu izvēlē optikārs (pārdošanas konsultants optikas veikalā) piemeklēs Jūsu dzīvesveidam visatbilstošākās.

Optimizē savu redzi, izmantojot visiem attālumiem vienas brilles ar progresīvajām lēcām!