Optio

Par mums

OptiO optika - Tava tuvākā ģimenes optika.

Mūsu misija - būt viegli sasniedzamai optikai, kas spēj nodrošināt kvalitatīvu redzes korekciju visiem, kam tā ir nepieciešama. Realizējam sociālās atbildības programmas un kampaņas, pievēršot īpašu uzmanību bērniem un senioriem.

Mēs sniedzam augsti profesionālus redzes korekcijas pakalpojumus un izgatavojam funkcionālas, kvalitatīvas un mūsdienīgas brilles par izdevīgām un pircējiem pieejamām cenām. Jebkurā no mūsu veikaliem ir iespējams veikt redzes pārbaudi pie augsti kvalificētiem optometristiem, kuri regulāri papildina savas zināšanas redzes aprūpē. Mūsu darbinieki nodrošina laipnu, profesionālu apkalpošanu un vislabāko un izdevīgāko pirkuma variantu.

Šobrīd Latvijā ir 25 OptiO optikas veikali, kas atrodas - Rīgā, Ogrē, Bauskā, Madonā, Talsos, Jelgavā, Liepājā, Jēkabpilī, Valmierā, Daugavpilī, Tukumā, Cēsīs un Siguldā.

OptiO optika ir oficiālais KODAK Lens briļļu lēcu pārstāvis Latvijā un Lietuvā. 

OptiO ietilpst SIA "OC VISION" grupā.

OC VISION ir lielākais acu aprūpes uzņēmums Baltijā, kas nodrošina pieejamu un precīzu acu diagnostiku un redzes korekciju, nodarbinot kvalificētākos optometristus un izmantojot jaunākās tehnoloģijas, kā arī sekojot jaunākajām modes tendencēm. OC VISION ir oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs pasaulē zināmākajiem nozares zīmoliem Luxottica, Safilo, Alcon, Baush&Lomb, Essilor, Nikon, Kodak, Seiko u.c.

Ar vairāk kā 30 gadu pieredzi optika nozarē OC VISION ir uzticams partneris ikvienam.

Vairāk par OC VISION skatīt šeit.