Optio

Redzes pārbaude ar kontaktlēcu piemērīšanu

Ja lietojat kontaktlēcas, mēs iesakām veikt pārbaudi vismaz reizi 6 mēnešos, lai pārbaudītu Jūsu acu veselību un noskaidrotu, vai kontaktlēcas atbilst labam redzes asumam un dzīvesveidam.

Redzes pārbaudē saņemsiet jaunāko briļļu un kontaktlēcu recepti, lai Jūsu redze būtu asa. Pārbaudes samazina acu slimību komplikāciju risku, atklājot problēmas agrīnā stadijā. Optometrists piemeklēs Jums labākās un atbilstošākās brilles un kontaktlēcas. Atklājiet jaunus un uzlabotus produktus veikalā un internetveikalā.

Kāpēc Jums ir nepieciešama redzes pārbaude?

Jums ir nepieciešama redzes pārbaude un kontaktlēcu recepte, lai Jūs varētu iegādāties kontaktlēcas internetā vai veikalā. Tādā veidā Jūs varat turpināt baudīt skaidru un asu redzi, lai varētu koncentrēties uz katru mirkli.

Atjaunojiet savu kontaktlēcu recepti

Ir svarīgi redzēt skaidri un asi, gan tad, kad skatāties digitālajos ekrānos, vadāt automašīnu, gan tad, kad veicat ikdienas darbus vai esat treniņā, tas palīdzēs Jums justies ērti un pārliecināti. Izmantojot jaunāko kontaktlēcu recepti, Jūs varēsiet atkārtoti pasūtīt kontaktlēcas tiešsaistē vai reģistrēties mūsu kontaktlēcu abonēšanas pakalpojumam un saņemiet kontaktlēcas bez atkārtotas pasūtīšanas. 

Pieteikties redzes pārbaudei