Multifokālās jeb progresīvās KODAK lēcas (dažādiem attālumiem)

Optimizē savu redzi, izmantojot visiem attālumiem vienas brilles ar Kodak progresīvajām lēcām. Kodak lēcas, kas paredzētas visiem attālumiem, izskata ziņā ir tādas pašas, kā lēcas, kas paredzētas vienam attālumam. Lielisku redzi visos attālumos nodrošina lēcu neredzamā graduālā stipruma "pāreja" (tālums - videjā distance - tuvums). Pavisam vienkārši, nemanāmi, ērti un izdevīgi - vienās brillēs skaidra redze visos attālumos!

 

KODAK LENS piedāvājumā ir dažādas progresīvās lēcas:

 

KODAK Unique HD

Vismodernākā un mūsdienīgākā progresīvā lēca, kura tiek izgatavota precīzi, ņemot vērā ne tikai Tavus briļļu receptes parametrus, bet arī izvēlētā briļļu ietvara izmērus  un acu kustību paradumus. Šīs lēcas tiek izgatavotas induviduāli katram klientam un tieši šo lēcu izvēle Tev sniegs iespēju izvēlēties jebkuru no izvēlētajiem briļļu ietvariem.

 

KODAK Unique

Labas un kvalitatīvas Kodak progresīvās lēcas, kas nodrošina labu redzi visos attālumos. Pateicoties lēcu unikālajam dizainam, tās ir piemērotas dažadu izmēru un stilu briļļu ietvariem.

 

KODAK Easy

Tā ir KODAK jaunās paaudzes digitālā progresīvā lēca, kas ir plānāka un plakanāka ar būtiskiem optiskās kvalitātes uzlabojumiem- plašāks redzes lauks, uzlabota telpiskā redze.

 

KODAK Precise Digital un KODAK Concise Digital

Augstas precizitātes digitālās lēcas, kas atbilst modernajam dzīvesstilam. Balansēts un harmonizēts lēcas dizains ar plašāku skaidrās redzes lauku tuvuma un tāluma zonai. Šīs lēcas ir īpaši piemērotas arī šauriem briļļu ietvariem.


Dalies ar šo: