Fotohromās lēcas (hameleoni)

Brilles ar fotohromajām lēcām ir ērts līdzeklis acu aizsardzībai pret spilgtu gaismu tiem cilvēkiem, kas brilles nēsā pastāvīgi. Šādās brillēs ir komfortabli visur- gan iekštelpās, gan ārpus tām. Fotohromās lēcas (tautā sauktas arī par “hameleoniem”) maina savu toni atkarībā no apaismojuma intensitātes un UV starojuma daudzuma. Telpās šīs lēcas ir dzidras, caurspīdīgas, bet izejot ārā, tās pielāgojas ārvides apgaismojumam un ietonējas tumšākas. Tādā veidā šīs brilles veic saulesbrillēm līdzīgu funkciju.

 

Fotohromās briļļu lēcas pieejamas brūnā, zaļā un pelēkā krāsā. Mūsdienās iespējams izvēlēties gaiši pelēkas, vai īpaši tumšas fotohromās lēcas, atkarībā no tā, vai acis “baidās” no gaismas vai tikai vēlas nežilbt īpaši spilgtā saulē. Gaiši pelēkās fotohromās lēcas iekštelpās attonējas pilnīgi caurspīdīgas un ārā reaģē tieši uz UV starojumu, tonējoties tik tumšas, kā standarta saulesbrilles. Tomēr šīs lēcas nestrādā automašīnā, jo mūsdienās lielākā daļa automašīnu stiklu UV starus cauri nelaiž. Tumši pelēkās ftohromās lēcas XtrActive reaģē ne vien uz UV gaismu, bet arī uz spilgtu redzamo gaismu, tādēļ tonējas automašīnā, autobusā aiz stikla, lielveikalos un citās spilgti apgaismotās vietās. Tas pasargā jutīga acis, un ārvidē nodrošina tonējumu kā 4. klases saulesbrillēm.

 

Ja nespēj izlemt, kādas lēcas vēlies, jautā padomu mūsu klientu konsultantiem, un viņi pastāstīts un nodemonstrēs pieejamās iespējas.


Dalies ar šo: