Optio

Kāpēc redzes pārbaude ir svarīga?

Acu pārbaude palīdz noteikt, vai Jūsu redze ir mainījusies, noteikt acu veselības stāvokli un iespējamās problēmas.

Cik bieži ir jāveic redzes pārbaude?

Regulāras redzes pārbaudes nozīmē, ka varat sekot līdzi savai briļļu vai kontaktlēcu receptei un acu veselībai. Cik bieži Jums jāpārbauda acis, būs atkarīgs no Jūsu acu veselības stāvokļa. Pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 16 gadiem iesakām veikt redzes pārbaudi reizi divos gados, taču speciālists var ieteikt katram pārbaudes laiku individuāli. Aicinām pārbaudīt redzi reizi gadā sasniedzot 40 gadus. Ja jūtat izmaiņas redzē, rezervējiet tikšanos ar tuvāko OptiO optikas speciālistu.

Saglabājiet savu redzi asu un skaidru

Jūsu redze laika gaitā mainās. Tāpēc ikvienam regulāri jāveic redzes pārbaudes. Ir viegli palaist garām nelielas redzes izmaiņas, kas var izraisīt nogurumu, galvassāpes un neskaidru redzi. Mūsu redzes speciālisti pārbauda Jūsu acu stāvokli un to, vai nav jāmaina briļļu lēcu stiprums vai kontaktlēcas.

Rūpējieties par savu acu veselību

Rūpējieties par savām acīm tāpat kā par ādu, matiem un vispārējo veselību. Došanās pie ārsta vai zobārsta, regulāras acu pārbaudes un kontaktlēcu pārbaudes palielina iespēju agrīni atklāt problēmas, kā arī tas samazina risku saslimt. Redzes pārbaudes laikā mūsu speciālisti pārbauda acs spiedienu, asaru kvalitāti un veic citus testus, kas palīdz novērtēt Jūsu redzes kvalitāti.

Pieteikties redzes pārbaudei