Optio

Acu slimības

Ja Jums ir kāda acu saslimšana, piemēram, katarakta, sazinieties ar speciālistu. Problēmas ar acīm var izraisīt dažādi iemesli- ģenētika, ārējie faktori un citi. 

Kas izraisa acu saslimšanu?

Ir daudz ietekmējošu faktoru. Dažas acu saslimšanas ir saistītas ar ģenētiku. Daži no iemesliem ir neveselīgu ieradumu rezultāts. Lielāko daļu no tiem ir viegli ārstēt, un Jūs varat tos novērst, veicot dažus vienkāršus piesardzības pasākumus. Bet dažreiz saslimšanas var izvērsties par kaut ko nopietnāku, piemēram, redzes traucējumiem vai redzes zudumu. Tāpēc ir svarīgi sekot līdzi savai acu veselībai un pieteikt vizīti pie optometrista, tiklīdz pamanāt kādas izmaiņas.

Iespējamie simptomi

Ja esat pamanījis kādus simptomus, piemēram, neskaidru redzi, tas var norādīt uz dažādām iespējamām problēmām. Ja esat to pamanījis, sazinieties ar speciālistu. Cilvēkiem dzīves laikā ir raksturīgas dažādas acu veselības problēmas. Dažas problēmas ir ārstējamas, un dažas, ja tās netiek ārstētas savlaicīgi, var neatgriezeniski mainīt Jūsu acu veselību. Ja Jums ir aizdomas par kādu problēmu, laicīgi vērsieties pie speciālista. Iesakām veikt regulāras redzes pārbaudes vismaz reizi gadā.

Veselīgs uzturs veselām acīm