Saulesbrilles bērniem

Bērnu acis uz saules gaismu ir vēl jūtīgākas, nekā mums pieaugušajiem. Bērna acs lēca ir dzidrāka, līdz ar to kaitīgais UV starojums vieglāk tiek tai cauri. UV stari negatīvi ietekmē acs lēcu, kā arī tīkleni. Ilgstoša starojuma ietekmē var veidoties lēcas apduļķošanās vai pat katarakta.

 

Saulesbrilles ir jāvalkā visiem bērniem, un pavisam noteikti tās nedrīkst aizmirst atrodoties pie ūdens. Paaugstinātu jūtību pret saules gaismu varam novērot paši ikdienā. Ja bērna acis bieži asaro, vai viņš cenšas aizgriezties no saules, tas pavisam noteikti nozīmē, ka viņa acis izjūt diskomfortu. Saulesbrilles ir risinājums, kas viennozīmīgi bērna acis aizsargās no UV stariem un viņš varēs justies ērti. 

 

Bērnu saulesbrillēm ļoti svarīgs ir arī materiāls, no kā tās izgatavotas: vēlami mīksti, gumijoti ietvariņi, kas ērti sēž, nespiež, nelūst, un polikarbonāta briļļu lēcas, kas, mazajiem aktīvistiem kūleņojot, neplīsīs un nesavainos acis. Visos Optio veikalos ir pieejamas dažādu stilu saulesbrilles dažāda vecuma bērniem. Piedāvājam arī sporta saulesbrilles tiem bērniem, kam ir aktīva ikdiena, sportiskas nodarbes. Visplašākais bērnu saulesbriļļu piedāvājums ir mūsu veikalā Tipogrāfijas ielā 2-1a (ieeja no Vienības gatves), kas specializējas tieši bērnu redzes aprūpē. Mūsu draudzīgie veikalu konsultanti palīdzēs izvelēties Tavam bērnam piemērotākās saulesbrilles.

 

Neaizmirsti parūpēties par sava bērna acīm saulē!


Dalies ar šo: