Optio

Cvantusult 2376 2 55-16

€ 35.00
Tu saņemsi 1 gab. Cena par gab. € 35.00
Plānotais piegādes datums Norādiet preces parametrus!

Produkta informācija

Rāmja izmērs 55-16
Zīmols CVANTUSULT
Lēcas platums 55
Tiltiņa platums 16
Izmērs M

Izmēri Kā noteikt briļļu un saulesbriļļu izmēru?

55 mm
Lēcas platums
16 mm
Tiltiņa platums

Apraksts

Cvantus datorbrilles -  ir izcilas datorbrilles, kas nodrošina ne tikai zilās gaismas bloķēšanu, bet arī piedāvā augstas kvalitātes pret atstarojošo pārklājumu. Šis pārklājums efektīvi samazina atspīdumu, padarot brilles gandrīz neredzamas un ļaujot citiem redzēt jūsu acis, nevis briļļu lēcas. Tas veicina gan labu izskatu, gan lielisku redzi.

Mūsdienās zilā gaisma ir visur - ne tikai no saules, bet arī no ikdienā izmantotajām digitālajām ierīcēm, piemēram, datoriem, planšetēm, telefoniem un televizoriem. Lai gan zilās gaismas starojums ir neliels, ilgstošā ekspozīcija no šīm ierīcēm var negatīvi ietekmēt mūsu veselību, īpaši acis.

Biežākie simptomi, kas saistīti ar zilās gaismas ietekmi, ir galvassāpes, miglaina redze, sāpes sprandā, acu nogurums un spriedze.

Cvantus Blue datorbrilles ir efektīvs veids, kā sākt pasargāt acis no šīs kaitīgās gaismas. Stilīgas, ērtas un praktiskas, šīs brilles piedāvā unikālas lēcas, kas aizsargā acis no viedierīču zilās gaismas starojuma.

Ikdienā mēs visi pavadajam vairākas stundas pie ekrāniem, tādēļ ir svarīgi rūpēties par acu veselību.

Lai iegādātos Cvantus Blue datorbrilles, nav nepieciešama optometrista recepte, un tās var lietot kopā ar kontaktlēcām. Tādējādi šīs brilles ir piemērotas jebkuram dzīvesstilam, nodrošinot acu aizsardzību un komfortu ikdienā.

Preces pieejamība veikalos

OPTIO DOMINA

OptiO Domina, t/c "Domina shopping", Ieriķu iela 3, Rīga
Tel. 27 858 819

OPTIO ORIGO

Optio Origo, t/c "Origo", B ēka, Stacijas laukums 2, Rīga
Tel. 28 354 718

OPTIO VALMIERA

OptiO Valmiera, t/c Maxima, G.Apiņa iela 10A, Valmiera
Tel. 23 991 535