Optiskās saulesbrilles

Cilvēki, kas ikdienā lieto brilles redzes korekcijai, var izgatavot sev arī optiskās saulesbrilles, kurā apvieno 100% UV aizsardzību, tonējumu pret apžilbšanu vai polarizāciju un nepieciešamo optisko stiprumu. Optisko saulesbriļļu izgatavošana nav sarežģīta, bet tai ir sava specifika, tāpēc piemērotu ietvaru un tam atbilstošo saulesbriļļu lēcu dizainu vislabāk palīdzēs piemeklēt mūsu veikalu klientu konsultanti. Lai nodrošinātu maksimālu komfortu, svarīgi ir arī pārbaudīt redzi pie speciālista un saņemt briļļu recepti tieši saulesbriļļu izgatavošanai.

 

Mūsdienās optiskajām saulesbrillēm pieejama plaša tonējumu krāsu palete – lēcas pieejamas visdažādākajās krāsās, vairākās krāsās vai ar spoguļpārklājumu. Tomēr populārākie saulesbriļļu lēcu toņi ir brūnais un pelēkais, jo tie ir neitrāli un neizmaina krāsu sajūtu. Tāpat ir iespējams izvēlēties arī toņa tumšuma pakāpi. Mūsu klimatisko laikapstākļu saulainajām dienām ieteicams izvēlēties 3. kategorijas toņa intensitāti.

 

Bez ērta ietvara un patīkama lēcu toņa, optisko saulesbriļļu kvalitāti būtiski ietekmē arī briļļu lēcu ražošanas tehnloģija. Tā kā saulesbrilles pārsvarā ir lielākas par ierastajām optiskajām brillēm, un nereti arī ar liektiem ietvariem, vēlams izvēlēties tādu briļļu lēcu ražošanas tehnoloģiju, kas nodrošina skaidru attēlu ne vien tieši acu priekšā, bet arī kvalitatīvu sānu redzi. Iespēju ir daudz, un par Tev piemērotākajām pastāstīs mūsu klientu konsultanti visos Optio veikalu salonos.


Dalies ar šo: