Par mums

OptiO optika ir oficiālais Kodak Lens briļļu lēcu pārstāvis Latvijā un Lietuvā. Šobrīd Latvijā ir 23 OptiO veikali, kas atrodas lielākajās pilsētās- Rīgā, Ogrē, Bauskā, Madonā, Talsos, Jelgavā, Liepājā, Jēkabpilī, Valmierā un Cēsīs.

Mūsu misija- būt viegli sasniedzamai optikai, kas spēj nodrošināt kvalitatīvu redzes korekciju visiem, kam tā ir nepieciešama. Šīs misijas ietvaros, 2016. gadā esam uzsākuši arī sociālās atbildības programmu, kuras mērķis ir pievērst īpašu uzmanību bērnu redzes aprūpei. Mēs ceram, ka šī programma veicinās savlaicīgu redzes problēmu atklāšanu bērniem, savukārt mūsu dāvinājums – bezmaksas brilles 55 € vērtībā būs lielisks atbalsts kvalitatīvai bērnu redzes korekcijai.

Mēs sniedzam augsti profesionālus redzes korekcijas pakalpojumus un izgatavojam funkcionālas, kvalitatīvas un mūsdienīgas brilles par izdevīgām un pircējiem pieejamām cenām. Jebkurā no mūsu veikaliem ir iespējams veikt redzes pārbaudi pie augsti kvalificētiem optometristiem, kuri regulāri papildina savas zināšanas redzes aprūpē.

Piedāvājam kvalitatīvas brilles, kontaktlēcas un saulesbrilles par demokrātiskām cenām. Mūsu darbinieki nodrošina laipnu, profesionālu apkalpošanu un vislabāko un izdevīgāko pirkuma variantu. Piedāvājumā ir plašs sieviešu, vīriešu un bērnu briļļu ietvaru klāsts.

 • Maxima
  Benefits
  RMHC
  Latvijas goda ģimene
  Lensor
  LDZSA
 • Sol
  VADC
 • Maxima
  Benefits
  RMHC
 • Latvijas goda ģimene
  Lensor
  LDZSA
 • Sol
  VADC