Plānveida nomaiņas (mēneša vai divu nedēļu) kontaktlēcas

Pastāvīgai un biežai lietošanai cilvēki izvēlas plānveida nomaiņas kontaktlēcas. Tās ir atkārtoti lietojamas kontaktlēcas, kuru kopšanai nepieciešams papildus šķīdums un īpašs uzglabāšanas konteiners. Mūsdienās lielākoties tiek lietotas divu nedēļu vai mēneša kontaktlēcas. Šādu kontaktlēcu lietotājiem uzmanīgi jāievēro kontaktlēcu un to kopšanas līdzekļu derīguma termiņš – tas jāskaita no pirmās iepakojuma atvēršanas dienas!

 

Plānveida nomaiņas kontaktlēcas ir dažādas – tām ir atšķirīgi izmēri, dizaini, gāzu caurlaidība un materiālu un virsmas īpašības. Tādēļ ir svarīgi piemeklēt acīm atbilstošas un lietošanai drošas kontaktlēcas, lai būtu pārliecināti, ka kontaktlēcu lietošana nekaitē acu veselībai. Šādu pielaikošanu iespējams veikt visos Optio optikas redzes pārbaudes kabinetos, kur bez acu pārbaudes un kontaktlēcas piemērīšanas uz acs, speciālisti veic arī klientu apmācību un informē par kontaktlēcu lietošanas aktuālajiem jautājumiem.

 

Pareiza kontaktlēcu kopšana plānveida nomaiņas kontaktlēcām ir ļoti svarīga. Mūsdienu kontaktlēcu kopšanas līdzekļi veidoti tā, lai maksimāli atvieglotu kontaktlēcu lietotāju dzīvi, bet, laikam ejot, mainās cilvēku dzīvesveids un paradumi un arī tehnoloģijas attīstās. Lai maksimāli veiksmīgi lietotu kontaktlēcas, rekomendējam apmeklēt savu kontaktkorekcijas speciālistu vismaz divas reizes gadā.


Dalies ar šo: