Palīdzi bērniem redzēt!

Palīdzi bērniem redzēt!

Datums: 02.10.2017

Ja Tev ir bērnu vai pusaudžu brilles vai briļļu ietvari, kurus pašiem vairs nevajag, ziedo tos Mobilā veselības aprūpes centra (MVAC) acu veselības programmai - tie nonāks pie tiem, kuriem brilles tiešām ir nepieciešamas. Briļļu ietvarus vari ziedot jebkurā no OptiO briļļu veikaliem. 

Ziedot- tas ir pavisam vienkārši:

  • Dodies uz kādu no OptiO optikas veikaliem visā Latvijā
  • Tev vairs nevajadzīgo briļļu ietvaru nodod veikala darbiniekam

Lai arī briļļu ietvari ir tikai puse no brillēm, daudzām ģimenēm visā Latvijā tas ir liels atbalsts. MVAC ārsti rūpīgi piemeklēs bērnam atbilstošākos briļļu ietvarus un nodos tos lietošanā, protams, piemērotas lēcas nodrošinās ģimene pati, pamatojoties uz ārsta izrakstīto recepti.

MVAC pieprasītākais pakalpojums ir acu ārstu konsultācijas un katru gadu tiek veiktas aptuveni 1500 apskates - daudzos gadījumos bērniem ir nepieciešamas brilles.

Mobilais veselības aprūpes centrs ir nodibinājuma Ronald McDonald House Charities Latvija (RMHC Latvija) programma. Tā galvenā misija ir sadarbībā ar Bērnu klīniskās univeristātes slimnīcas ārstiem nokļūt pie ģimenēm ar bērniem tuvāk viņu mājām un padarīt pieejamākus medicīniskos pakalpojumus visā Latvijā, īpaši tās attālākajos lauku reģionos, kur medicīnas speciālistu trūkuma, ģimeņu trūcīguma vai citu iemeslu dēļ bērniem ir apgrūtināta iespēja saņemt medicīnisko palīdzību savlaicīgi. Komandā darbojas 30 ārsti un nodrošina bērnu oftalmologa, otolaringologa, pulmonologa, neirologa, endokrinologa, kardiologa, gastroenterologa, mikrologopēda un pediatra konsultācijas.

Bezmaksas medicīniskās konsultācijas tiek nodrošinātas tikai pateicoties ziedotāju dāsnumam - kopš 2011. gada RMHC Latvija ir nodrošinājis bezmaksas apskates vairāk kā 25 tūkstošiem bērnu - katru gadu apmeklējot vairāk ka 90 Latvijas vietas un mēnesī apskatot aptuveni 400 bērnu.


Dalies ar šo: