Briļļu ietvari

Visos Optio veikalos piedāvājumā ir plašs sieviešu, vīriešu un bērnu briļļu ietvaru klāsts. Visplašākā izvēle bērnu briļļu ietvariem ir mūsu bērnu optikā Rīgā, Tipogrāfijas ielā 2- 1a (ieeja no Vienības gatves). Šajā veikalā atradīsiet briļļu ietvarus jebkura vecuma bērnam, arī zīdainim.

 

Lasīt tālāk...

Viens no populārākajiem redzes korekcijas līdzekļiem ir brilles, kas mūsdienās ne vien uzlabo redzi, bet arī kalpo kā lielisks aksesuārs. Taču, lai briļļu lietošana ikdienā būtu komfortabla, nepieciešams pievērst uzmanību briļļu ietvaram. Mūsdienās optikas veikalos pieejams ļoti plašs klāsts, kas ļaus piemeklēt sev atbilstošāko rāmi ikvienam briļļu nēsātājam. 

Izvēloties briļļu ietvaru, jāņem vērā praktiskās lietas, proti, kādas lēcas (cik biezas/plānas) būs jāievieto brillēs un kādas ir to nēsātāja ikdienas aktivitātes, cik ērts cilvēkam ir konkrētais ietvars. Taču tāpat svarīga ir estētika – vai ietvars piestāv sejas formai, matu krāsai un ādas tonim. Optiku veikalos ir pieejams plašs klāsts ar plastmasas un metāla ietvariem. Piemeklējot atbilstošāko briļļu ietvaru, jāņem vērā, ka nav vienas labākas izvēlies visiem, jo ikviens materiāls ir kvalitatīvs un piemērots dažādiem gadījumiem.

Iepazīstot briļļu ietvara klāstu, vispirms vajadzētu ņemt vērā to, kāds ir nepieciešamais lēcu stiprums. Ja briļļu stiprums ir lielāks, un tās vizuāli ir biezākas, labāk ieteicams izvēlēties ietvaru no plastmasas, jo tajā iespējams labāk “paslēpt” to, cik biezas ir lēcas un vizuāli tās būs nepamanāmākas. 

Briļļu ietvara izvēli var ietekmēt arī cilvēka ikdienas aktivitātes. Tiem, kuriem ir aktīvs dzīvesveids vai ikdienā nepieciešams ievērot konservatīvu un profesionālu izskatu, piemērotāki būs metāla ietvari. Ietvari, kas veidoti no metāla ir vizuāli neitrālāki, vieglāki un elastīgāki. Salīdzinot ar plastmasas ietvariem, metāla būs izturīgāki – tie mazāk nodilst un gadījumā, ja ietvars tiek deformēts, tam ir vieglāk atjaunot nepieciešamo formu. Aktīvā dzīvesveida piekritējiem šāda ietvara izvēle ir drošāka, jo tiem ir iestrādāti deguna spilventiņi, kas briļļu lietošanu padara stabilāku. 

Apmeklējot optikas veikalus, pamanīsiet, ka briļļu ietvari ir ļoti dažādi un atbilstoši dažām gaumēm un stiliem – to vidū atrodami klasiski un neitrāli, kā arī koši un pamanāmi ietvari! Ja izvēloties briļļu ietvaru rodas šaubas, optikas veikalos esošie optometristi palīdzēs atrast vispiemērotāko ietvaru!

Aizvērt...