Kontaktlēcas

Kontaktlēcas ir laba alternatīva cilvēkiem, kas nevēlas lietot brilles. Mūsdienu attīstītās tehnoloģijas ļauj veiksmīgi piemeklēt kontaktlēcas cilvēkiem ar visdažādāko redzes korekciju, dzīves vai darba veidu, īpatnībām pastāvīgai lietošanai vai tikai īpašiem gadījumiem vai nodarbēm.

Kontaktlēcas sniedz izvēles brīvību: var sportot, atpūsties, strādāt vai pat gulēt, nebaidoties sabojāt vai nosmērēt brilles, baudot skaidru redzi un plašu redzes lauku. Arī kontaktlēcu aprūpe un lietošana kļuvusi daudz vienkāršāka: pieejamas dažādas kontaktlēcu kopšanas sistēmas, vienas dienas lēcas – kurām vispār nav nepieciešama nekāda kopšana -, īpaši elpojoši lēcu materiāli, pat ļauj pielaikot tādas kontaktlēcas, ar kurām var arī gulēt.

Lasīt tālāk...

Kontaktlēcu lietošanai nav vecuma ierobežojuma: no bērnu dienām līdz sirmam vecumam redzes aprūpes speciālistu uzraudzībā var droši baudīt to sniegtās priekšrocības. Multifokālās kontaktlēcas ir laba alternatīva lasāmbrillēm, jo ļauj ērti saskatīt lietas gan tuvumā, gan tālumā.

Cilvēkiem ar labu redzi kontaktlēcas var palīdzēt mainīt savu vizuālo tēlu, jo, izmantojot krāsainās kontaktlēcas, iespējams ne vien mainīt acu krāsu, bet arī piešķirt skatienam dziļumu un dabīgu izteiksmīgumu.

Kontaktlēcām ir plašs pielietojums, to lietošana ir daudz vienkāršāka, nekā daudzi domā. Kopā ar prasmīgu redzes aprūpes speciālistu, kurš uzrauga acu veselības stāvokli un acs un lēcas saderību no pirmās pielaikošanas reizes un visas kontaktlēcu lietošanas laikā, tas ir drošs un ērts redzes korekcijas veids. Svarīgi atcerēties, ka kontaktlēcu lietotājiem redze jāpārbauda vismaz divas reizes gadā!

Aizvērt...