Veikali (Rīgā)

Āgenskalns


tālr.: 28309132
agenskalns@optio.lv

Darba laiks

P,O,T,C,P 10:00 - 19:00
S 10:00 - 15:00, Sv - nestrādā

Torņakalns

Specializēta optika bērniem
tālr.: 28320537
tornakalns@optio.lv

Darba laiks

P,O,T,C,P 09:00 - 18:00,
S 09:00 - 15:00, Sv - nestrādā

Kr. Barona iela

Dr.Lensor kabinets
tālr.: 29473230
barona@optio.lv

Darba laiks

P,O,T,C,P 09:00-19:00

S 10:00-15:00 Sv - nestrādā

Matīsa iela


tālr.: 28362190
matisa@optio.lv

Darba laiks

P,O,T,C,P 10:00-19:00

S 10:00-15:00 Sv - nestrādā

Iļģuciems


tālr.: 28605294
ilguciems@optio.lv

Darba laiks

P,O,T,C,P 10:00-19:00

S 10:00-15:00 Sv - nestrādā

Teika


tālr.: 28346205
teika@optio.lv

Darba laiks

P,O,T,C,P 10:00 - 19:00
S 10:00 - 15:00, Sv - nestrādā

Marijas iela

Briļļu serviss
tālr.: 28601353
marijas@optio.lv

Darba laiks

P,O,T,C,P 10:00-19:00

S 10:00-15:00 Sv - nestrādā

Ķengarags

Vājredzīgo centrs
tālr.: 27860314
kengarags@optio.lv

Darba laiks

P,O,T,C,P 10:00 - 19:00
S 10:00-15:00 Sv - nestrādā

Zolitūde


tālr.: 28398469
zolitude@optio.lv

Darba laiks

P,O,T,C,P 10:00-20:00

S 10:00-19:00 Sv- nestrādā 

t/c Mols


tālr.: 26194558
mols@optio.lv

Darba laiks

P,O,T,C,P,S,Sv 10:00-21:00

t/c Domina Shopping


tālr.: 27858819
domina@optio.lv

Darba laiks

P,O,T,C,P,S,Sv 10:00-21:00

i/c Galerija Azur


tālr.: 28362313
azur@optio.lv

Darba laiks

P,O,T,C,P,S,Sv 10:00-21:00

t/c Damme


tālr.: 27856884
damme@optio.lv

Darba laiks

P,O,T,C,P,S,Sv 10:00-21:00

t/c Origo

B tunelis
tālr.: 28354718
origo@optio.lv

Darba laiks

P,O,T,C,P, S, Sv 09:00-21:00

t/c Dole


tālr. :25741114
dole@optio.lv

Darba laiks

P,O,T,C,P,S,Sv 9:00 - 21:00



* Īpašie veikali ir atzīmēti ar sarkanu krāsu

Veikali (Citās pilsētās)

CĒSIS

t/c Globuss, Raiņa iela 26/28
tālr.: 25423825
cesis@optio.lv

Darba laiks

P,O,T,C,P 9:00-19:00, S 9:00-18:00, Sv 9:00-16:00

TALSI

t/c Maxima, Rīgas iela 8
tālr.: 28398491
talsi@optio.lv

Darba laiks

P,O,T,C,P 9:00-20:00,

S 9:00-18:00, Sv 10:00-16:00

LIEPĀJA

t/n Kurzeme, Lielā iela 13
tālr.: 28642797
liepaja@optio.lv

Darba laiks

P,O,T,C,P,S 10:00-20:00
Sv 10:00-17:00

MADONA

t/c Maxima, Rūpniecības iela 49
tālr.: 20285885
madona@optio.lv

Darba laiks

P,O,T,C,P 9:00 - 19:00
S 9:00 - 18:00, Sv 10:00 - 16:00

OGRE

t/c Dauga, Rīgas iela 23
tālr.: 29579558
ogre@optio.lv

Darba laiks

P,O,T,C,P,S 10:00 - 21:00
Sv 10:00 - 20:00



* Īpašie veikali ir atzīmēti ar sarkanu krāsu

Kontakti



contacts1

KONTAKTINFORMĀCIJA

SIA "Optometrijas centrs"
Elijas iela 17-4, Rīga, LV-1050
Biroja tālr.: +371 67312731
E-pasts: info@optio.lv
Facebook.com/optiolv

contacts1

REKVIZĪTI

SIA "Optometrijas centrs"
Reģ. Nr.: 40 003 105 710
Juridiskā adrese: Elijas iela 17-4, Rīga, LV-1050
Banka: a/s Swedbank
Konts: LV50HABA0001308031714
Bankas kods: HABALV22

Raksti mums

Jūsu ziņa veiksmīgi nosūtīta!

* Oligāti aizpildāmie lauki
Nosūtīt

;